V neděli 24. 4. 2022 se konal ve sportovní hale Třebeš turnaj karate Grand prix Hradec Králové 2022. Jako první nastoupil Filip Vích. V kategorii kata neměl štěstí a na medailové příčky nedosáhl, ale hned další zápas prokázal že se teprve rozkoukavá a v kategorii sanbon kumite starší žáci do 7. kyu vybojoval 2. misto, poté nastoupil kata starší žáci do 7. kyu a vybojoval 3. místo, a tím ještě neskončil sanbon kumite 10-11 let do 7. kyu také krásné 2. misto. Nakonec nastoupil na kategorii kata team složený F. Vích, J.K.Rosa, L. Ondovčák a kluci vybojovali 3.místo. A tím náš klub nekončí, jako další nastoupila Viktorie Váňová. V sanbon kumite starší žactvo skončila na 5. místě. Ale v kategorii kata starší žactvo do 7. kyu skončila na krásném 2. místě. Jako poslední nastoupil Jonáš Kašpar Rosa. Jako první bojoval kumite 10-11let do 35kg, kde získal 2.místo, kihon ippon kumite 10-11let od 6.kyu 1. místo, kata 10-11let od 6.kyu 3. místo, kihon ippon kumite starší žáci od 6. kyu 5.  misto. Všem našim závodníkům děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.