Akce, soustředění, výcvikové tábory, ... POŘÁDANÉ NAŠÍM KLUBEM:

Akce 2021:

19. - 21. 11. 2021 (pátek - neděle) - Podzimní výcvikový tábor - pro všechny oddílu klubu- tradiční podzimní soustředění v Jívce II. (Pension Karel Kobr); doprava vlastní; ubytování v pokojích na penzionu - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách. 

22. - 28. 8. 2021 (neděle - sobota) - Letní výcvikový tábor - oddíly karate a sebeobrana - tradiční letní soustředění se bude opět konat v areálu Kempu a koupaliště na Pecce; doprava vlastní; ubytování v chatkách - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách.

Akce 2020:

ZRUŠENO z důvodu koronarové pandemie -18. 12. 2020  - Slavnostní večer SKBU Trutnov - závěr tréninkové sezóny společně slavnostně zakončíme na Slavnostním večeru klubu; program - ukázky karate, hry a diskotéka nejen pro děti a mládež (zajišťuje hudební agentura VOSA), a slavnostní vyhlášení nejlepších závodníků (za sezónu 2020) a karateků v jednotlivých skupinách. SRDEČNĚ ZVEME všechny členy klubu, rodiče a ... - PŘIJĎTE SE POBAVIT :-) - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách. 

ZRUŠENO z důvodu koronarové pandemie - 20. - 22. 11. 2020 (pátek - neděle) - Podzimní výcvikový tábor - pro všechny oddílu klubu- tradiční podzimní soustředění v Jívce II. (Pension Karel Kobr); doprava vlastní; ubytování v pokojích na penzionu - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách. 

23. - 29. 8. 2020 (neděle - pátek) - Letní výcvikový tábor - oddíl KARATE - tradiční letní soustředění se bude opět konat v areálu Kempu a koupaliště na Pecce; doprava vlastní; ubytování v chatkách - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách a v odkaze Oddíly --- KARATE.

17. - 19. 4. 2020 (pátek - neděle) - ZRUŠENO!!! - Víkendové soustředění pro oddíly KARATE, SEBEOBRANA a WING-TZUN - tradiční jarní soustředění v areálu Kempu a koupaliště na Pecce; doprava vlastní; ubytování v chatkách - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách.

25. 1. 2020 (sobota) - 9. Velká cena města Trutnova v karate pro všechny věkové i hmotnostní kategorie; turnaj s dlouholetou tradicí, který proběhne ve sportovní hale ZŠ Komenského Trutnov; turnaj POŘÁDÁME - povinnost sk. A + B oddílu karate při přípravě (Pá večer), během turnaje a úklidu po turnaji (So večer), dále žádáme ostatní členy klubu a rodiče o pomoc, předem děkujeme; PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE ZÁVODNÍKY :-).  

Akce 2019:

13. 12. 2019  - Slavnostní večer SKBU Trutnov - závěr tréninkové sezóny společně slavnostně zakončíme na Slavnostním večeru klubu; program - ukázky karate, hry a diskotéka nejen pro děti a mládež (zajišťuje hudební agentura VOSA), a slavnostní vyhlášení nejlepších závodníků (za sezónu 2019) a karateků v jednotlivých skupinách. SRDEČNĚ ZVEME všechny členy klubu, rodiče a ... - PŘIJĎTE SE POBAVIT :-) - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách. 

22. - 24. 11. 2019 (pátek - neděle) - Podzimní výcvikový tábor - oddíl KARATE a SEBEOBRANA - tradiční podzimní soustředění v Jívce II. (Pension Karel Kobr); doprava vlastní; ubytování v pokojích na penzionu - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách. 

11. - 16. 8. 2019 (neděle - pátek) - Letní výcvikový tábor - oddíl KARATE - letos se bude konat v Sejfech u Mladých Buků; doprava vlastní; ubytování v chatkách - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách.

19. - 21. 4. 2019 (pátek - neděle) - Víkendové soustředění pro oddíly KARATE, SEBEOBRANA a WING-TZUN - tradiční jarní soustředění v areálu Kempu a koupaliště na Pecce; doprava vlastní; ubytování v chatkách - více informací bude včas zveřejněno v Novinkách.

2. 3. 2019 (sobota) - 8. Velká cena města Trutnova v karate pro všechny věkové i hmotnostní kategorie; turnaj s dlouholetou tradicí, který proběhne ve sportovní hale ZŠ Komenského Trutnov; turnaj POŘÁDÁME - povinnost sk. A + B oddílu karate při přípravě (Pá večer), během turnaje a úklidu po turnaji (So večer), dále žádáme ostatní členy klubu a rodiče o pomoc, předem děkujeme; PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE ZÁVODNÍKY :-).  

Akce 2018:

23. - 25. 11. 2018 (pátek - neděle) - Podzimní výcvikový tábor - oddíl KARATE - tradiční podzimní soustředění v Jívce II. (Pension Karel Kobr); tréninky karate, hry v přírodě, příprava na M-ČR (nominovaní) apod.; ubytování v pokojích na penzionu - více info v "Novinkách" na hlavní stránce webu klubu 

13. 10. 2018 - Trutnovský dráček  - turnaj karate pro děti a mládež do 15 let, který má již své pevné místo v kalendáři závodů ČSKe; možnost se vyzávodit a zazávodit si v kategoriích s nižším STV (8. a 7. kyu) a OPEN (bez omezení STV), který proběhne ve sportovní hale ZŠ R. Frimla Trutnov; turnaj POŘÁDÁME - povinnost sk. A + B oddílu karate při přípravě (Pá večer), během turnaje a úklidu po turnaji (So večer), dále žádáme ostatní členy klubu a rodiče o pomoc, předem děkujeme; PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE ZÁVODNÍKY :-).

26. 8. - 1. 9. 2018 (neděle - sobota) - Letní výcvikový tábor - oddíl KARATE - tradiční letní VT konaný na Pecce (letos v areálu Koupaliště Pecka); doprava vlastní; ubytování bude v chatkách - více info ZDE.

27. - 29. 4. 2018 (pátek - neděle) - Víkendové soustředění - oddíl KARATE sk. A2 a B - místem konání víkendového soustředění jsou prostory tělocvičny ZŠ kpt. Jaroše Trutnov; zahájení v pátek 27. 4. po tréninku; konec bude v neděli 29. 4. v 11.00 hod.; ubytování bude na žíněnkách ve vlastních spacích pytlech; strava zajištěna v rozsahu sobotního oběda a večeře.

20. - 22. 4. 2018 (pátek - neděle) - Víkendové soustředění - oddíl SEBEOBRANA a WING-TZUN - tradiční jarní soustředění v areálu Kempu a koupaliště na Pecce; sraz 20. 4. nejdéle v 17.30hod. na místě akce (doprava vlastní); konec bude 22. 4. po obědě; ubytování v pokojích na chatách s příslušenstvím; strava 5 x denně s pitným režimem.

27. 1. 2018 (sobota) - 6. ročník klubového plesu pořádaného ve spolupráci se ZŠ kpt. Jaroše Trutnov a tanečním klubem BDAT; ples se koná v SCT UFFO Trutnov; k tanci a poslechu hraje léty osvědčená kapela Allegro z Jičína; v rámci plesu proběhnou ukázky bojových umění a sebeobrany, které zajistí jednotlivé oddíly klubu; SRDEČNĚ ZVEME - PŘIJĎTE SE POBAVIT :-).

20. - 25. 1. 2018 (sobota - čtvrtek) - NOVINKA - Zimní ozdravný výcvikový tábor KARATE a SKI Pomezky 2018 - oddíl KARATE - nově připravujeme ozdravný výcvikový tábor (OVT) v Horní Malé Úpě v Krkonoších. Ubytování a strava bude zajištěna na Pomezní boudě. Tréninky karate budou probíhat ve sportovní hale naproti horskému hotelu. Velice vhodné prostředí v cca 1000 m n.m. pro zdraví nejen dětí. Bude možné využít 2 varianty:samostatné lyžování a lyžování s instruktorem. Lyžovat se bude v areálu SKiMU. Cena ZOVT bude dána výběrem jedné z variant. ZOVT nahrazuje jarní soustředění na Pecce.

15. 12. 2017 (pátek 16. 30 - 19.30 hod.) - Slavnostní večer SKBU Trutnov - závěr tréninkové sezóny společně slavnostně zakončíme na Slavnostním večeru klubu; program - ukázky karate, hry a diskotéka nejen pro děti a mládež (zajišťuje hudební agentura VOSA), a slavnostní vyhlášení nejlepších závodníků (za sezónu 2017) a karateků v jednotlivých skupinách. SRDEČNĚ ZVEME všechny členy klubu, rodiče a ... - PŘIJĎTE SE POBAVIT :-).

24. - 26. 11. 2017 (pátek - neděle) - Podzimní výcvikový tábor - oddíl KARATE - tradiční podzimní soustředění v Jívce II. (Pension Karel Kobr); tréninky karate, hry v přírodě, příprava na M-ČR (nominovaní) apod.; doprava vlastní - sraz 24. 11. v 16.00 hod. na místě akce, konec 26. 11. ve 14.00 hod.; ubytování v pokojích na penzionu.

10. - 12. 11. 2017 (pátek - neděle) - Podzimnívýcvikový tábor - oddíl SEBEOBRANA a WING-TZUN - tradiční podzimní soustředění v Jívce II. (Pension Karel Kobr); sraz 10. 11. nejdéle v 17.45 hod. na místě akce (doprava vlastní); konec bude 12. 11. po obědě; ubytování v pokojích na penzionu.

14. 10. 2017 - Trutnovský dráček  - dnes již oblíbený turnaj karate pro děti a mládež do 15 let; možnost se vyzávodit a zazávodit si v kategoriích s nižším STV (8. a 7. kyu) a OPEN (bez omezení STV), který proběhne ve sportovní hale ZŠ R. Frimla Trutnov; turnaj POŘÁDÁME - povinnost sk. A + B oddílu karate při přípravě (Pá večer), během turnaje a úklidu po turnaji (So večer), dále žádáme ostatní členy klubu a rodiče o pomoc, předem děkujeme; PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE ZÁVODNÍKY :-).

28. 8. - 1. 9. 2017 (pondělí - pátek) - Příměstský tábor Trutnov 2017- oddíl KARATE + VEŘEJNOST - novinkou, kterou chceme v době prázdnin a školního volna pomoci rodičům s hlídáním dětí, a dětem nabídnout kvalitní využití volného času; pro mladé karatisty tréninky karate - více info ZDE.

14. - 20. 8. 2017 (pondělí - neděle) - Letní výcvikový tábor - oddíl KARATE - tradiční letní VT konaný na Pecce (areál fi. BK Tour HK); odjezd bude autobusem 14. 8. (sraz v 7.45 hod.) od ZŠ kpt. Jaroše Trutnov, návrat 20. 8. cca v 11.00 hod. k ZŠ kpt. Jaroše Trutnov; ubytování bude v chatkách - s sebou pro větší komfort můžete vzít spacáky.

3. 6. 2017 (sobota) - Národní pohár žactva 1. kolo (karate) - POŘÁDÁME národní kvalifikační turnaj, který proběhne ve sportovní hale ZŠ Komenského Trutnov; povinnost sk. A + B oddílů karate při přípravě (Pá večer), během turnaje a úklidu po turnaji (So večer), dále žádáme ostatní členy klubu a rodiče o pomoc, předem děkujeme; PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE ZÁVODNÍKY :-).

13. - 15. 4. 2017 (čtvrtek - sobota) - Jarní soustředění - oddíl SEBEOBRANA a WING-TZUN - tradiční jarní soustředění na Pecce (areál fi. BK Tour HK); začínáme již ve čtvrtek (v pátek je státní svátek - Velký pátek); sraz 13. 4. nejdéle v 17.45 hod. na místě akce (doprava vlastní); konec bude 15. 4. po obědě; ubytování bude ve zděných vytopených budovách - s sebou pro větší komfort spacáky.

   12. - 15. 4. 2017 (středa - sobota) - Jarní soustředění - oddíl KARATE - tradiční jarní soustředění na Pecce (areál fi. BK Tour HK); tentokrát prodloužené o 1 den z důvodu školního volna (Velikonoční prázdniny); odjezd bude autobusem 12. 4. (sraz v 15.45 hod.) od ZŠ kpt. Jaroše Trutnov, návrat 15. 4. cca ve 14.30 hod. k ZŠ kpt. Jaroše Trutnov; ubytování bude ve zděných vytopených budovách - s sebou pro větší komfort spacáky.

 25. 2. 2017 (sobota) - Velká cena města Trutnova v karate pro všechny věkové i hmotnostní kategorie; turnaj s dlouholetou tradicí, který proběhne ve sportovní hale ZŠ Komenského Trutnov; turnaj POŘÁDÁME - povinnost sk. A + B oddílu karate při přípravě (Pá večer), během turnaje a úklidu po turnaji (So večer), dále žádáme ostatní členy klubu a rodiče o pomoc, předem děkujeme; PŘIJĎTE PODPOŘIT NAŠE ZÁVODNÍKY :-).

Back to top