O nás

SKBU Trutnov, z.s., celým názvem Sportovní klub bojových umění, je klub s více než 35-letou tradicí výuky bojových umění v Trutnově - více viz níže "Prezentace klubu". Původně byl založen jako oddíl karate při TJ Rudá hvězda. Od roku 1981 do roku 2011 se klub zaměřoval pouze na výuku bojového umění karate. Až v roce 2011 se klub rozšířil o další dva oddíly - Praktické sebeobrany a Wing-tzun. Což bylo i hlavním důvodem změny názvu klubu. V současné době má tedy klub tři oddíly. Oddíl Karate se zaměřuje na výuku karate a provozuje závodní činnost. Oddíl Praktické sebeobrany se zaměřuje na výuku sebeobrany reálně použitelné v každodenním životě a oddíl Wing-tzun se zaměřuje na výuku sebeobrany jihočínského wu-šu (kung-fu). Oddíl má i dlouletou zkušenost s pořádáním turnajů karate, soustředění, výcvikových táborů, společenských akcí (Slavnostní večery, plesy) apod. Zájemcům o bojová umění klub nabízí výuku v oddílech Karate a Wing-tzun, zájemcům o reálnou sebeobranu pak výuku v oddílu Praktické sebeobrany.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat ZDE.

Tradice, spolehlivost, profesionalita jsou nejlepší refence proč si vybrat práve náš klub :-).

Těší se na Vás tým zkušených a kvalifikovaných trenérů / instruktorů.

Square placeholder
Bc. Hurdálková Kateřina, DiS.
Karate
Mgr. Souček Tomáš