V sobotu dne 25. ledna 2020 se konal ve sportovní hale ZŠ Komenského v Trutnově 9. ročník Velké ceny města Trutnova v karate. Turnaje se zúčasnilo 381 závodníků ze 44 klubů, z toho 3 z Polska a 4 z Královéhradeckého kraje, soutěžních startů bylo 495! Karatisté ze všech věkových kategorií, od mladšího žactva po masters (veteráni), zápasili o cenné kovy v kategoriích kata (sestavy) jednotlivci, kata týmy a kumite (zápasy) jednotlivci. Soutěžilo se vzhledem k velkému počtu závodníků na 5 tatami (zápasištích). Zápasy rozhodovali rozhodčí z celé ČR i Polska. Turnaj opět potvrdil svou kvalitu. Celkem bylo rozdáno téměř 90 sad medailí a pohárů. Soutěž "O nejúspěšnější klub VC Trutnova 2020 v karate"  vyhrál, a zároveň obhájil, Karate team KCK Letohrad, na druhém místě se umístil SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice a bronzovou příčku obsadil Karate Lions Pardubice.

Výsledky závodníků našeho klubu ZDE. Nejúspěšnějším závodníkem SKBU Trutnov na turnaji byl Jonáš Kašpar Rosa.

Foto ZDE. Článek o turnaji na Trutnovinkách ZDE. Článek o turnaji v Krkonošském deníku ZDE

Děkujeme všem - členům a příznivcům klubu, rodičům, trenérům, firmám PCstorm, Dům nábytku Centrum, Zelenina-Drinks a Willcap za materiální pomoc, dále za finanční podporu Královéhradeckému svazu karate, městu Trutnov, Královéhradeckému kraji  a dalším, bez kterých by se turnaj nemohl uskutečnit - za pomoc při realizaci turnaje :-).