V sobotu 23. 9. 2017 se konal v Českých Budějovicích turnaj karate BOHEMIA OPEN. Turnaj byl nejen prověrkou našich závodníků na podzimní část závodní sezóny, ale zároveň byl i kvalifikací na ME organizace karate WSF (World Shotokan Federation), které proběhne v listopadu v Pardubicích. Soutěžilo se v kumite v klasických kategoriích WKF a také dle pravidel WSF, tzn. Ipon shobu (konec zápasu je získání 1 iponu nebo 2 wazari, př. ukončením časového limitu). Nejlépe si vedl Dominik Majera, který vyhrál svou kategorii juniorů WKF a zároveň obsadil 3. místo v Ipon shobu WSF. Výborná další třetí místa obsadili Ondřej Maňhal a Marek Šípek - více viz výsledky . Turnaj však především prověřil aktuální závodní formu a ukázal silné stránky jednotlivých závodníků, zároveň však i slabší stránky, na kterých je třeba zapracovat. Hlavním cílem je prosincové M-ČR.

Foto ZDE nebo stačí kliknout na foto u článku.