V neděli 22. 5. 2022 se ve sportovní hale Třebeš v Hradci Králové konalo Mistrovství ČR SKIF 2022 v karate.

Turnaje se účastnilo 6 našich závodníků. Filip Vích, Jonáš Kašpar Rosa, Lihn Khan Tran, Tobiáš Hurdálek, Adam Hurdálek a Vanessa Brandová. Soutěžily jsme ve 4 soutěžních kategoriích: kata ( sestavy), řízené kumite - gohon kumite, sanbon kumite a kihon ipon kumite ( secvičená obrana a útok), kata team ( sestava 3 závodníků) a nakonec kumite (sportovní zápas trvajicí 1,5 min nebo kdo první získá 3 body). V kategorii kata se nejlépe umístil Jonáš Kašpar Rosa, který vybojoval 1. místo a tím i titul Mistr ČR 2022, 4. místo obsadili Filip Vích a Tobiáš Hurdálek, a 7. místo obsadila Vanessa Brandová. V další kategorii řízené kumite se Jonáš prokázal, že titul mu naleží i tu a vybojoval další 1. místo v sanbon kumite a stal se dvojnásobným Mistrem ČR, ale ani Lihn Khan Tran se nebála a vybojovala 3. místo v kihon ipon kumite. Filip Vích v gohon kumite obsadil 7. místo. V kategorii kumite 10-11let do 35kg obsadil Jonáš 2. místo. Nakonec nastoupily Jonáš Kašpar Rosa, Filip Vích a Leonardo Ondovčák (Target Milovice - tímto moc děkujeme za spolupráci) jako kata team a obsadili skvělé 2. místo.

Chtěly bychom moc poděkovat kouči Láďovi Hurdálkovi a koučce Lucii Rosové že tu jsou pro naše karatisty, a samozrejmě našim závodníkům za skvělé výsledky a reprezentaci našeho klubu. Nesmíme zapomenout poděkovat organizátorům soutěže, za skvělý průběh soutěže. Budeme se těšit na další soutěže.
Výsledky ZDE. Foto ZDE nebo stačí kliknout na logo SKIF u článku.