V termínu od 23. do 28. 8. 2020 se konal na Pecce tradiční letní výcvikový tábor LVT Pecka 2020 našeho klubu. Akce se zúčastnili zástupci oddílů karate a sebeobrana. Ubytování bylo zajištěno v chatkách a penzionu areálu Koupaliště a kempu na Pecce. Hlavním cílem byl rozvoj technických dovedností a kondiční příprava. Počasí bylo pro sport ideální.

Účastníci z oddílu karate se zaměřili na nácvik technik karate (kata, kihon, kumite), přípravu na podzimní část soutěžní sezóny, kondiční přípravu. Během středečního tréninkového volného dne navštívili během pěší tůry vetrný mlýn v Borovničce, hrad Pecka (včetně prohlídky) a prodejné výstavu polodrahokamů na náměstí v Pecce. Mimo hlavní tréninkový plán si děti užili sposousty her, koupání a především trampolíny, kterou měli vzhledem ke zkrácenému pobytu od provozovatelů kempu jako dárek celý týden zdarma.

 Tréninky sebeobrany, kondiční příprava (běh a posilování), cyklovýjezdy na hrad Kumburk a Zvíčinu byly hlavní náplní účastníků z oddílu sebeobrany. Pro zpestření se v úterý konal celodenní výlet na Malou Skálu, kde se v rámci pěší turistiky navštívil hrad Frýdštejn, Vranov a starověké sídliště Drábovna. Mimo to si účastníci vyzkoušeli lezení na umělé stěně v areálu koupaliště, využili možnost koupání apod. 

Všichni účastníci si výcvikový tábor moc užili. 

Poděkování za účast a hladký průběh tábora patří všem účastníkům tábora, trenérům, zdravotnici i rodičům za podporu svých dětí :-). Dále provozovatelům za výborný servis a firmě ZELENINA-DRINKS za sponzorský dar ve formě ovoce na svačinky.

Foto ZDE.

 

Back to top